treninkdoma.cz

Denní (s)tisk

Kdo jsem & Kontakt

Denní (s)tisk

pevná vazba z pohodlí domova

O tréninku

O tréninku

Základní informace k tréninku doma i jinde. Zhubni až 15 kg zbytečných pouček o cvičení během jednoho článku a zjisti co je treninkdoma.cz.

Unisex tvarovač těl

Unisex tvarovač těl

Trénink co šetří čas a nemá předsudky. Tvaruje chlapce i děvčata a nevyžaduje žádné extra vybavení. Je to trénink sympaťák, pozvi ho klidně do obýváku.

Vem koule do hrsti

Vem koule do hrsti

Rychlý trénink s dvěma koulema, který prověří a hlavně navýší sílu i kondici. A k tomu přibude i nějaký ten sval. Stačí vzít koule do hrsti a pevně stisknout.

Dynamika k snídani

Dynamika k snídani

Dynamická ranní radost, která nastaví tvůj nervový systém na celý den. Budeš energičtější, získáš větší rozsah pohybu a zdravější tělesnou stránku.

Kruhy proklatě nízko

Kruhy proklatě nízko

Protažení svalů, hlavně přední části těla, pomocí kruhů. Takhle to může vypadat, když nemáte jinou možnost, než ukotvit TRX/kruhy v malé výšce.

5 tibeťanů

5 tibeťanů

Jednoduchá sestava cviků na každé ráno. Nebo poledne. To je fuk. Zařaď prostě cviky jednou denně a zlepšíš svůj život, uvidíš. Super pro začátečníky i pokročilé.

Díky za podporu

Mám radost, že tu trávíte čas a hledáte inspiraci. Věřím, že se ve svém tréninku posunete. Kvůli síle netřeba velkého násilí. Držte se jednoduchých pravidel a zařaďte pohyb pravidelně. Výsledky se dostaví.

Pokud vám přišel tenhle web k duhu, podpořte mou činnost příspěvkem. Velkou radost mi uděláte i malou částkou. Učinit tak můžete zde.

A kdyby cokoliv, dole je na mě email.

Honza