treninkdoma.cz

Denní (s)tisk

Kdo jsem & Kontakt

Jan Charamza

Trénink doma, (pří)běh na dlouhou trať

Kruháč nenadálých událostí sprintem nastavil nové podmínky mé trenérské praxi. Vteřinu poté, co jsem s kolegou investoval do nových prostor na cvičení a jal se je užívat, přišla celosvětová novinka.

Začalo to humorem, ale zakrátko jsme zjistili, že COVID-19 je virus s názorem. Vnesl nám do života karanténu a z nové tělocvičny učinil prázdnou místnost jenž mám to potěšení platit.

Vše zlé je ale pro něco dobré.

tréninky, masáže, retreaty

Jan Charamza
IČO: 70139725
Křešice 21
257 26 Divišov

Další projekty: levent.cz, plesatycopy.cz

Trénink on-line a hrátky s textem

Poruším pravidla prodejních textů na web a trochu to tady pokecám omáčkou. Zatímco se někteří snaží zvednout ze židle a trochu se hýbat, já nyní usiluji o pravý opak. Mé přání je živit se psaním. Nebo alespoň přiživovat. Proto jsem se rozhodl udělat s vámi prostřednictvím webu treninkdoma.cz výměnný obchod. Já se budu snažit podpořit vás ve cvičení a vy mě za to můžete odměnit pár stovkama, abych mohl sedět na židli a psaní pilovat.

Pumpovací série slov na závěr

Chvíli jsem přemýšlel, jak to celé pojmout a rozhodl jsem se, že treninkdoma.cz nebude výukový web, ucelený kurz, ani jiná forma pohybového školství. Najdete tu inspiraci k tréninkům doma způsobem, jakým cvičím já a trenéři, které sleduji. Jsou jimi především a ne výhradně:

Ben Greenfield, Ross Enamait, Martin Berkhan, Pavel Tsatsouline a na tajňačku Zuzka Light.

Ke každému z nich se výhledově dostanu v článcích k tréninkům. Nasávám jejich způsoby, zpracuji a posílám dál nezměněnou formou, nebo v mojí vlastní verzi.

Jsem na startovní čáře, uvidím kam se treninkdoma.cz rozběhne. Vynasnažím se nepředávat blbiny a omezit možnost zranění na maximu. Přesto – jde o on-line trénování, nedělejte nic, čím si nejste jistí, netrénujte přes bolest a když vidíte, že vám něco nejde, nelámejte to přes koleno. Napište mi a vymyslíme něco vhodnějšího. 

 

Přispějte na pár kliků
1635380021 / 3030

Veškerý obsah webu je a bude zadarmo. Příspěvek je dobrovolný a záleží na vás, kolik mi pošlete. Pomůžete mi tím se psaním a také budu mít víc času ukázat vám jak cvičit doma nebo venku.