treninkdoma.cz

Denní (s)tisk

Kdo jsem & Kontakt

Unisex tvarovač

Tělesná výchova v Čechách

Unisex trénink

Otočme list ze stránky holky mohou zvedat železo na stranu kluci můžou dělat výpady. Házím do pléna obývákový trénink pro chlapce i děvčata, který neřeší co je mezi nohama, ale jakou mají nohy sílu. Ani ty to neřeš, odsuň gauč a zahoď kočku. Jdeme na to.

 

Kruháč versus krváč

Žijeme v době fitness osvícení a běžný laik i Lajka ví, že kruháče jsou v těchto dnech trnem v oku některých trenérů. Nebudu plýtvat písmenky a rovnou říkám – kruháče nejsou krváče.

Takový průměrný krváč je snůžka divno-cviků s ukřičeným hlasem, nebo píšťalkou, nacpaných do záporného časového úseku. Kromě očisty od duševních negací a vybití přebytečné sexuální energie nemá krváč žádnou přidanou hodnotu.

Kruháč oproti tomu má své místo v tréninku a netřeba se mu vyhýbat. Unisex tvarovač, hlavní hvězda tohohle článku, je v podstatě tvůj osobní mini-kruháč. Sestava několika po sobě jdoucích cviků, mezi kterými je krátký, nebo žádný odpočinek.

Jak na to

Je to snadný! Ostatně jako všechno na tomhle webu. Od všeho, co na videu vidíš, udělej 5-10 opakování (případně 15-20, pokud jsi z vyšší dívčí) a pokračuj ze cviku na cvik, ideálně bez pauzy.
Po odcvičení prvního kola si oddechni od 2 do 5 minut a pusť se do kola druhého. A pak znova. V podstatě je na tobě, kolik kol celkem roztočíš. Mě osobně by to přestalo bavit někde u pátého a to je přesně počet, který bych ti doporučil.

Pokud ti nění cokoliv jasné, dole je na mě email a jestli se chceš hned teď zbavit jednoho kila téměř bez práce, pošli mi ho pomocí QR kódu níže. Moc mi tím pomůžeš.

Stovka na pár kliků

Vyfoť v bankovní aplikaci tenhle QR kód, který ti předvyplní platbu na 100 Kč a udělej mi radost. Podpoříš mou práci na tomhle webu.

platba cvičení

Share This

Počkej chvilku

Je někdo, komu by článek pomohl? Sdílej ho, prosím.