treninkdoma.cz

Denní (s)tisk

Kdo jsem & Kontakt

O tréninku

Cvičení doma a jak to uchopit

Concerning habits

Kdokoliv z té velké fitness louže potvrdí, nehledě na své tréninkové metody, že nejdůležitější je konzistence. Uskutečněné kroky prostě vedou k výsledkům. Na všem ostatním záleží podružně. Ber to tak a ne jinak. Zásadně ti to pomůže v boji s pochybnostmi.

Tím chci říct, netrap se správností metod, postupy skládání tréninku ani počtem sérií a opakování. Dokud se ti daří se ke cvičení vracet, vedeš si dobře. A je fuk, jestli se ti minulý týden povedlo cvičit dvakrát, předminulý ani jednou a ještě předtím pouze jednou, ale jen na 20 minut. Budování návyku chce čas.

Upřímně, sám mívám v tréninku výpadky, občas v rámci měsíců. A stejně jsem sexy zvíře. Jde to uchopit nenásilně a o tom tady mluvím.

Chceš brutální proměnu během pár týdnů? Jde to, ale musíš tomu věnovat adekvátní úsilí. Výrazně zasáhnout do jídelníčku, cvičit jak smyslů zbavený(á) a na celou dobu transformace tomu přizpůsobit život. No – a pak to nějak udržovat. Je to takový bonusový balíček stresu.

 

Trénink doma s treninkdoma.cz

Jistější bude jít na to postupně, krok za krokem. Dávkovat spíš méně, než více a najít si v tom postupně zálibu.
Budu sem přidávat videa svých tréninků a ke každému videu článek. Tam se dočteš proč ten trénink vypadá tak, jak vypadá, zda jsem ho poskládal sám, nebo se někde inspiroval, jak ho můžeš škálovat a další podstatné informace. Někdy se držím daného tréninkového plánu, jindy se prostě hýbu dle nálady. Cvičení podle nálady a „pocitu“ je kapitola sama pro sebe.

Cvičení podle nálady a „pocitu“, kapitola sama pro sebe

Je to taková oblíbená rada instagramových six pack guru: „vnímejte své tělo a cvičte podle pocitu“, oukej. Podívej, já tě nepodceňuji. Budovat se dá ale jen na faktech. A fakt je, že pokud byl tvůj dosavadní sport občasné doběhnutí tramvaje, je tvá schopnost vnímání těla (toho fyzického) na podobné úrovni jako má schopnost vnímání matematiky (přestal jsem to chápat někde u těch bublin s ovocem). Prosím, necvič podle pocitu. Cvič třeba podle mě. Tvé napojení na svalová vlákna a to, co tvá tělesná schránka zrovna potřebuje se časem vytříbí a zařídíš se pak podle sebe.

Shrnutí

Nauč se pravidelně vracet na tenhle web. Vyber si trénink dle možností a preferencí a zacvič si podle něj. To je prozatím vše, co potřebuješ. Tím už jsi na cestě za lepším já. Usnadni si práci a přihlas odběr – trénink i s doprovodným textem najdeš pravidelně ve své schránce (nejdřív emailové, pak tělesné).

A pokud můžeš, podpoř mě prosím stovkou, co máš připravenou na čízký dort. Dole najdeš QR kód, aby tě to nestálo víc, než tu stovku a 30 sekund k tomu.

 

 

Stovka na pár kliků

Vyfoť v bankovní aplikaci tenhle QR kód, který ti předvyplní platbu na 100 Kč a udělej mi radost. Podpoříš mou práci na tomhle webu.

platba cvičení

Share This

Počkej chvilku

Je někdo, komu by článek pomohl? Sdílej ho, prosím.